2 produktów
Pierwszym objawem, który sugeruje konieczność naprawy wahacza tylnego, jest nadmierne pochylenie koła. Ponadto wszelkie stuki dochodzące z okolic wahaczy, to wyraźny znak, że pojawiła się konieczność naprawy lub wymiany tylnego wahacza.
czytaj więcej >Kierowco, masz wybór! Wymiana wahacza, to kolejna czynność, którą można wykonać samodzielnie, we własnym garażu. Można zaoszczędzić na wymianie. W zasadzie wystarczy odrobina wolnego czasu i chęci, by dokonać wymiany wahacza we własnym zakresie. Jak wymienić wahacz w samochodzie?
czytaj więcej >Jakie są polskie drogi? Ujmując to delikatnie, nie zostały stworzone dla samochodów osobowych. Niestety, nie mamy innego wyjścia i musimy jeździć w takich warunkach na co dzień. Dla zawieszenia samochodowego oznacza to niezwykle trudne warunki pracy i możliwość wystąpienia nieprzewidzianych usterek.
czytaj więcej >Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Wam się oglądać – choćby tylko na zdjęciach – efekty awarii sworznia wahacza, z pewnością wiecie już, że z tym elementem układu zawieszanie po prostu nie ma żartów. Przy małych prędkościach jego uszkodzenie doprowadzić może do istotnych zniszczeń, przy dużych do prawdziwej katastrofy. Dlatego zawsze musicie zwracać szczególną uwagę na wszelkie objawy uszkodzenia sworznia wahacza i reagować natychmiast po ich wykryciu.
czytaj więcej >