Naszym standardem jest dostarczanie oryginalnych, fabrycznie nowych części. Jednak w pojedynczych przypadkach (bardzo rzadko), ze względu na dostępność i specyfikę rynku, może się zdarzyć, że nasz dostawca dostarczy część regenerowaną.
Cena katalogowa – cena detaliczna produktu sugerowana przez producenta, która nie jest ceną sprzedaży oferowaną konsumentowi a służy jedyne celom informacyjnym. Nie uwzględnia rabatów naliczanych przez sklep.
Opinie
Średnia ocena:
0
(0 ocen)
Dodaj opinię
Opinie o produkcie Czujnik zużycia klocków VAG 9Y0907253B
Opinie nie są zweryfikowane
Sklep iParts.pl nie weryfikuje opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Poznaj opinie o produktach OEM w kategorii
Robert
(08.10.2023)
5.0
Cena kosmiczna za taki zestaw,ale pasuje idealnie do VW Sharan 1.8T 2003, w końcu oryginał.
Kiedyś jedynymi przepisami, jakie interesowały kierowców, były przepisy o ruchu drogowym. Dzisiaj coraz częściej musimy interesować się również regulacjami wchodzącymi w życie na najwyższym, międzynarodowym szczeblu. Wszystko przez to, że regulacje te wpływają wprost na to, czym i jak jeździmy, co potwierdza tylko przypadek regulacji R117-04. O czym są jej przepisy? Co i dlaczego zmienią w branży motoryzacyjnej?
Sezonowa wymiana opon to rozwiązanie z całą pewnością rozsądne, ale też i pociągające za sobą określone wydatki. Kierowcy wymieniający opony letnie na zimowe płacą nie tylko za same opony, ale też często za ich wymianę, a nawet za przechowywanie. O jakich kosztach mówimy? Ile kosztuje wymiana opon oraz ich przechowywanie w sezonie 2024/2025? Co możecie zrobić, aby koszty te ograniczyć lub przynajmniej mieć pewność, że za podaną cenę otrzymacie pewną, wysokiej jakości usługę?
Kupując opony wielosezonowe u nas, na iParts.pl, zawsze macie pewność co do ich przeznaczenia czy jakości. Ale co w przypadku opon wielosezonowych z innych źródeł? Czy zawsze możecie być pewni, że kupujecie oponę całoroczną? Po czym możecie to rozpoznać? Jakie oznaczenia powinny się na takiej oponie wielosezonowej pojawić i w jaki sposób należy je odczytywać?
Lubicie sami, we własnym zakresie, zajmować się swoimi samochodami? Czerpiecie satysfakcję z własnoręcznie przeprowadzonej wymiany oleju, kół czy naprawy hamulców? Niestety, przyjemność ta już wkrótce może być nam ostatecznie odebrana. A wszystko to za pośrednictwem unijnego projektu DIAS, którym starzy mechanicy straszą młodych kierowców. Czy słusznie?