Naszym standardem jest dostarczanie oryginalnych, fabrycznie nowych części. Jednak w pojedynczych przypadkach (bardzo rzadko), ze względu na dostępność i specyfikę rynku, może się zdarzyć, że nasz dostawca dostarczy część regenerowaną.
Ponad 4 miliony części z 2 letnią gwarancją
Do 100 dni na zwrot i wymianę
Pomoc, infolinia z ekspertami z branży
Darmowa dostawa w 24h
99% klientów poleca sklep iParts.pl
Opis produktu
Dodatkowe informacje o Czężci montażowe 250000747 firmy PILKINGTON
Cena katalogowa – cena detaliczna produktu sugerowana przez producenta, która nie jest ceną sprzedaży oferowaną konsumentowi a służy jedyne celom informacyjnym. Nie uwzględnia rabatów naliczanych przez sklep.
Opinie
Średnia ocena:
0
(0 ocen)
Dodaj opinię
Do jakich aut pasuje część
Sprawdź czy Czężci montażowe 250000747 pasuje do Twojego auta
Gdy przychodzi do kupna nowego akumulatora, okazuje się, że kierowcy dzielą się na tych, którzy wybierają akumulator na podstawie zaleceń producenta auta oraz na tych, którzy zdają się głównie na własne potrzeby i doświadczenie. Którzy z nich mają rację? Którzy robią to lepiej? Jak powinno się wybierać akumulator do samochodu i na co każdorazowo warto zwracać uwagę przy tej okazji?
Środek zimy to najlepszy moment na rozmowę o oponach zimowych. W końcu to zimą najmocniej odczuwamy ich znaczenie. I choć wielu kierowców ma sporą praktykę w jeździe na oponach zimowych, wciąż żywe są wśród nas mity mogące na tę praktykę bardzo niekorzystnie wpłynąć. Co to za mity? Jakie to nieprawdziwe informacje na temat opon zimowych krążą w społeczności polskich kierowców?
Być może dziurawe drogi nie są już w Polsce tak częstym zjawiskiem jak kiedyś, ale nadal się zdarzają. Zwłaszcza wiosną, gdy wraz ze śniegiem, miejscami znika też część asfaltu. I gdy ktoś wjedzie z impetem w taką wyrwę w drogowej rzeczywistości, uszkodzenie opony ma jak w banku. Co wówczas? Jak dochodzić odszkodowania za uszkodzoną oponę? W jaki sposób ubezpieczyciele próbują wykpić się od odpowiedzialności i jak bronić się przed tym przy użyciu przepisów prawa?
Kiedyś motoryzacja była prostsza. Kiedyś akumulatory odpowiadały wyłącznie za rozruch, światła, wycieraczki, w najlepszym razie również za radio. A teraz? Teraz ilość odbiorników prądu w samochodach przyprawia o zawrót głowy. I każdy z nich może okazać się tzw. „złodziejem prądu” podkradającym energię z baterii. Jak można to sprawdzić? Czy w ogóle można? Co jest przyczyną ciągłego rozładowywania się akumulatora w Waszym samochodzie?